Karta Mieszkańca Gdańska

Mieszkańcy Gdańska już używają naszego systemu !

Ponad 150 tysięcy kart wydano w Gdańsku. Dzięki nim mieszkańcy korzystają ze zniżek, darmowych wejść do zoo i na pływalnie a młodzież szkolna z bezpłatnej komunikacji miejskiej.
karta mieszkańca Gdańska
Gdańsk swoim mieszkańcom
Gdańsk - miasto o ponadtysiącletniej tradycji, wielonarodowej kulturze i ponad 450 tysiącach mieszkańców. To tutaj w 2017(?) roku Władze miasta podjęły decyzje o wdrożeniu Karty mieszkańca. Karta była ukłonem w stronę mieszkańców płacących w Gdańsku podatki i poprzez udostępnienie miejskich atrakcji miała wynagrodzić wkład w rozwój miasta.
Początkowo Karta Mieszkańca upoważniała do darmowego wejścia do miejskiego ZOO skorzystanie z Gdańskich Pływalni i zniżek przy wstępie do niektórych instytucji Kulturalnych. Dziś za pomocą karty młodzież ucząca się w Gdańsku korzysta bezpłatnej komunikacji miejskiej, mieszkańcy mogą skorzystać z 24 darmowych wejść a zniżki dotyczą kilkudziesięciu obiektów i instytucji. Oferta jest wciąż rozwijana - ostatnio o specjalne przywileje dla seniorów.
Video

O Karcie Mieszkańca Gdańska się mówi !

Na portalach społecznościowych, na stronie projektu i w lokalnych mediach o Karcie Mieszkańca Gdańska można przeczytać, posłuchać i obejrzeć .
łatwa obsługa
łatwa obsługa

przejrzysty interfejs i proste w obsłudze aplikacje nie wymagają od użytkowników ani administratorów wiedzy informatycznej.

skalowalna infrastruktura
skalowalna infrastruktura

centralny system w chmurze i aplikacje mobilne to gwarancja że można dostosować wydajność do dowolnej liczby użytkowników.

data storage
wszystkie dane w jednym miejscu

architektura systemu pozwala na zebranie i analizę danych o logowaniach, wykorzystaniu kart lub zniżek.

integracja
integracja z innymi systemami

zarówno operator jak i partnerzy mogą wymieniać informacje z system aby np zrealizować płatności lub ewidencjonować wykorzystanie zniżek w zewnętrznych aplikacjach

interakcja
interakcja z użytkownikami

powiadomienia, czat i mailing pozwalają nie tylko zaproponować coś użytkownikom ale również poznać ich opinię i preferencje

bezpieczeństwo
zgodnie z przepisami

system spełnia wymagania RODO a nasz inspektor ds ochrony danych osobowych dba aby dane wszystkich użytkowników były bezpieczne .

Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu Jestemzgdanska.pl

oraz do pobrania aplikacji ze sklepu

Download on the App Store
google
Download on the Google Play